Niedziela Chrztu Pańskiego – 10.01.2021r.

1. Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia, choć kolędy można śpiewać do święta Matki Bożej Gromnicznej.
  2. Jutro na mszę św. kolędową o błogosławieństwo Boże dla rodzin w Nowym Roku zapraszam mieszkańców spoza parafii, którzy uczęszczają do naszego kościoła oraz tych, którzy nie mogli przyjść na modlitwę w wyznaczonym czasie a mają takie pragnienie. Parę rodzin prosiło o poświęcenie domu więc można się już umówić na konkretny termin.
  3. W piątek po mszy św. wieczornej nowenna do Miłosierdzia Bożego.
  4. W piątek przeżywać będziemy Dzień Judaizmu, a w sobotę rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  5. Przyszła niedziela to Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim. Jest to trzecia niedziela miesiąca, więc taca na potrzeby inwestycyjne parafii.
  6. Serdecznie dziękuję za złożoną ofiarę i posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. W najbliższym o utrzymanie porządku w kościele prosimy mieszkańców Pienińskiej od numeru 130 do końca czyli do 176. W następnym tygodniu rozpoczniemy ulicę Nowe Wzgórze od końcowych numerów.