II Niedziela Zwykła – 14.01.2024r.

1. W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, a dzień wcześniej w środę obchodzimy w Kościele Dzień Judaizmu.
  2. W piątek uroczystość Św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej Rzeszowskiej Diecezji, w niedzielę św. Agnieszki.
  3. W tym tygodniu w naszym kościele będą nowenny: w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek do Miłosierdzia Bożego oraz do bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
  4. Przyszła niedziela to Niedziela Słowa Bożego. Taca na potrzeby inwestycyjne parafii. Jest to również Dzień Babci a w następny poniedziałek Dzień Dziadka – pamiętajmy o nich choćby w naszych modlitwach.
  5. W tym tygodniu zakończenie wizyty duszpasterskiej. Jeżeli ktoś został opuszczony lub kogoś nie było a chciałby, by pomodlić się o Boże błogosławieństwo w rodzinie w nowym roku to zawsze można jeszcze się umówić na wizytę duszpasterską indywidualnie.
  6. Serdecznie dziękuję za złożoną ofiarę i posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. W najbliższym o utrzymanie porządku w kościele prosimy mieszkańców Pienińskiej od numeru 86 do 124.

PLAN KOLĘDY:

Niedziela, 14 I, od 1400: ul. ŚW. WALENTEGO i ŚW. RITY
Poniedziałek, 15 I, od 1400: ul. KUKUCZKI /od początku/
Wtorek, 16 I, od 1400: cd. ul. KUKUCZKI
Środa, 17 I, od 1530: ul. SKALISTA i MATYSOWSKA
/numery parzyste od początku do okolic młyna lub drogi na cmentarz/
Czwartek, 18 I, od 1400: cd. ul. MATYSOWSKA /do okolic ul. Św. Walentego/
Piątek, 19 I, od 1400: cd. ul. MATYSOWSKA /do końca/