II Niedziela Zwykła – 15.01.2023r.

II Niedziela Zwykła – 15.01.2023r.

  1. Dziś trzecia niedziela miesiąca – taca na potrzeby inwestycyjne parafii. Radnych proszę po mszy św. o podliczenie.
  2. W środę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. W czwartek uroczystość Św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej Rzeszowskiej Diecezji, w sobotę św. Agnieszki.
  4. W tym tygodniu w naszym kościele będą nowenny: w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek do bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, w piątek do Miłosierdzia Bożego a w niedzielę do św. Rity.
  5. W sobotę wypada Dzień Babci a w niedzielę Dzień Dziadka – pamiętajmy o nich choćby w naszych modlitwach.
  6. Przyszła niedziela z woli papieża Franciszka jest Niedzielą Słowa Bożego.
  7. Dom Diecezjalny TABOR w Rzeszowie organizuje w dniach 20-22 stycznia 2023 r. katechezy przedmałżeńskie w formie rekolekcyjnej. Liczba miejsc ograniczona. Szczegóły i zapisy poprzez formularz zamieszczony na stronie internetowej tabor.rzeszow.pl 
  8. Rzeszowski Dom Kultury filia Matysówka zaprasza na czwartkowe rozgrywki w ping-ponga (także na feriach) w godzinach 16:00-19:00. Ruszają także zapisy na zajęcia odbywające się w drugim semestrze. W ofercie taniec towarzyski dla dorosłych, język angielski dla dorosłych, taniec dla dzieci, plastyka, warsztaty kreatywne, gitara.
  9. 29 stycznia po sumie odbędzie się w naszym kościele koncert kolęd w wykonaniu uczniów uczęszczających do RDK filia Matysówka i Zalesie oraz uczniów szkoły podstawowej.
  10. Serdecznie dziękuję za złożoną ofiarę i posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. W najbliższym o utrzymanie porządku w kościele prosimy mieszkańców Pienińskiej od numeru 130 do końca czyli do 176. W następnym tygodniu rozpoczniemy ulicę Nowe Wzgórze od końcowych numerów.

PLAN KOLĘDY:

Niedziela, 15 I, od 1400: ul. WIERCHOWA /od początku/ i ul. NYCZA
Poniedziałek, 16 I, od 1400: cd. ul. WIERCHOWA
Wtorek, 17 I, od 1400: cd. ul. WIERCHOWA
Środa, 18 I, od 1400:
cd. ul. WIERCHOWA

 

 

 

Dodaj komentarz