II Niedziela Zwykła – 17.01.2021r.

II Niedziela Zwykła – 17.01.2021r.

  1. Dziś trzecia niedziela miesiąca – taca na potrzeby inwestycyjne parafii. Radnych proszę po mszy św. o podliczenie.
  2. Jutro rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. We wtorek wypada święto Św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej Rzeszowskiej Diecezji, w czwartek św. Agnieszki.
  4. W tym tygodniu w naszym kościele będą nowenny: we wtorek do bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek do św. Rity.
  5. We wtorek na krótkie spotkanie po mszy św. zapraszam wszystkich ministrantów.
  6. W czwartek wypada Dzień Babci a w piątek Dzień Dziadka – będziemy modlić się w ich intencji.
  7. Przyszła niedziela z woli papieża Franciszka jest Niedzielą Słowa Bożego. W naszej Ojczyźnie Episkopat ogłosił tę niedzielę Dniem Solidarności z Chorwacją, którą w ostatnich dniach grudnia nawiedziło trzęsienie ziemi. Po mszach świętych będą zbierane ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym.
  8. Serdecznie dziękuję parafianom za udział w mszach świętych, oraz modlitwie kolędowej o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla naszych rodzin. Dziękuję również serdecznie za ofiary złożone z tej okazji. „Bóg zapłać”.
  9. Pragnę również serdecznie podziękować za odśnieżanie parkingu przy kościele i drogi na plebanię. „Bóg zapłać”.
  10. Serdecznie dziękuję za złożoną ofiarę i posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. W najbliższym o utrzymanie porządku w kościele prosimy mieszkańców Nowe Wzgórze od końca czyli od numeru 68 do numeru 33.

 

Dodaj komentarz