III Niedziela Wielkiego Postu – 03.03.2024r.

1. Dziś po rannej mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych. O 1500 Gorzkie Żale a po nich czwarta msza święta.
  2. Jutro święto św. Kazimierza Królewicza.
  3. W środę nowenna do św. Józefa a w czwartek godzina święta.
  4. W piątek droga krzyżowa o 1700, a po mszy spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  5. W przyszłą niedzielę na mszy św. popołudniowej po Gorzkich Żalach dzieci pierwszokomunijne otrzymają książeczki. Zapraszamy je wraz z rodzicami.
  6. W Wielkim Poście mamy okazję czynić wiele uczynków pokutnych, m.in. przy gazetach jest wystawiona Księga Trzeźwości, są też baranki wielkanocne po 8 zł. i paschałki po 13 zł, ulotki z numerem KRS do przekazania 1,5% podatku dla sierot w Boliwii.
  7. Do 8 marca trwają zapisy i elektroniczny nabór do kl. I i trzech oddziałów przedszkolnych w naszej Szkole. Zapisy do kl. I są obowiązkowe, tzn. nie wystarczy, że dziecko uczęszcza do zerówki. Trzeba je zapisać od nowa do kl. I. Więcej informacji na stronie internetowej szkoły w zakładce NABÓR lub w sekretariacie od 700 do 1500
  8. Przy gazetach są również ulotki o zapisach do Przedszkola Świętej Rodziny z Nazaretu przy kościele na Zalesiu. Rodzice zainteresowani wychowaniem dziecka na wartościach chrześcijańskich oraz potrzebujących dla dziecka różnych terapii mogą skorzystać.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W najbliższym tygodniu o utrzymanie porządku w kościele prosimy mieszkańców Wierchowej z numerów nieparzystych od 23 do 37.