III Niedziela Zwykła – 23.01.2022r.

III Niedziela Zwykła – 23.01.2022r.

  1. Dziś Niedziela Słowa Bożego. O 1500 msza św. kolędowa dla mieszkańców Alpejskiej, Pienińskiej i Bocznej. Za tydzień na 1500 zapraszamy mieszkańców ul. Nowe Wzgórze, Wierchowej i Nycza. Od lutego do Wielkiego Postu mszy św. popołudniowych w niedzielę nie będzie.
  2. Ponieważ już od dwóch lat nie ma tradycyjnej kolędy, również ministranci nie mogą kolędować. Zgodnie z zapowiedzią z ostatniej niedzieli, dziś nasi ministranci po każdej mszy świętej będą stać z puszkami do których można będzie złożyć dla nich jakąś ofiarę, jako wynagrodzenie ich całorocznej służby. Później zostanie to sprawiedliwie podzielone.
  3. Jutro wspomnienie św. Franciszka Salezego, we wtorek święto Nawrócenia św. Pawła – zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan, w piątek św. Tomasza z Akwinu.
  4. W tym tygodniu w naszym kościele będą nowenny: we wtorek do Dzieciątka Jezus a w sobotę do bł. Bronisława Markiewicza.
  5. Jutro po mszy świętej wieczornej spotkanie wszystkich ministrantów.
  6. W następnym tygodniu 2 lutego na mszy św. wieczornej będziemy się modlić za zmarłych parafian w 2021 roku. Zachęcamy by najbliżsi ofiarowali im nie tylko modlitwę ale również spowiedź i Komunię św. Można również zaprosić rodzinę spoza parafii.
  7. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone z racji trzeciej niedzieli miesiąca. „Bóg zapłać”.
  8. Pragnę również serdecznie podziękować za złożoną ofiarę i posprzątanie kościoła jednej osobie i panu kościelnemu. W najbliższym o utrzymanie porządku w kościele prosimy mieszkańców Pienińskiej od numeru 130 do końca czyli do 176. W następnym tygodniu rozpoczniemy ulicę Nowe Wzgórze od końcowych numerów.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz