III Niedziela Zwykła – 26.01.2020r. i PLAN KOLĘDY

1. W tym tygodniu czcimy: we wtorek św. Tomasza z Akwinu a w piątek św. Jana Bosko. W środę, w naszym kościele nowenna do bł. Bronisława Markiewicza z ucałowaniem relikwii.
  2. W tym tygodniu wypada pierwsza sobota miesiąca miesiąca. Po mszy świętej będzie pierwszo-sobotnie nabożeństwo.
  3. Od wtorku do piątku będą również msze święte rano o 715.
  4. W niedzielę święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej. Na każdej mszy świętej poświęcenie gromnic. Po sumie będziemy modlić się na różańcu za zmarłych parafian w ubiegłym roku. Zachęcamy więc rodziny do spowiedzi i komunii św. Z woli św. Jana Pawła II jest to dzień życia konsekrowanego. Składka więc w tym dniu na klasztory klauzurowe.
  5. Za tydzień po rannej mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych. Różaniec poprowadzi Róża p. Krystyny Firlit.
  6. Serdecznie dziękuję za złożoną ofiarę i posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. W najbliższym o utrzymanie porządku w kościele prosimy osoby z numerów od 145 do 150 /wg starej numeracji/. „Bóg zapłać” również za ofiary złożone z racji trzeciej niedzieli miesiąca.
  7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Jest nowy numer „Naszej Arki” oraz „Rycerza” i „Rycerzyka Niepokalanej”.
  8. Od wtorku chciałbym kontynuować wizytę duszpasterską – kolędę.

Wtorek, 28 I, od 1400: ul. SKALISTA i MATYSOWSKA numery parzyste od początku do okolic młyna;
Środa, 29 I, od 1600: ul. MATYSOWSKA numery parzyste do okolicy szkoły(kościoła);
Czwartek, 30 I, od 1400: ul. MATYSOWSKA numery parzyste do okolicy skrzyżowania z ul. Św. Walentego;
Piątek, 31 I, od 1400: ul. MATYSOWSKA numery parzyste w okolicy ronda;
Sobota, 1 II, od 900: ewentualne zakończenie ul. MATYSOWSKIEJ i numery kielnarowskie.
Gdyby okazało się, że ktoś został pominięty w czasie wizyty duszpasterskiej lub kogoś nie było to zawsze można się umówić na wizytę indywidulanie.