IV Niedziela Wielkanocna /Dobrego Pasterza/ – 21.04.2024r.

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczynająca Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Taca dzisiejsza na potrzeby inwestycyjne parafii. Radnych proszę po mszy o podliczenie.
  2. W najbliższy piątek i sobotę nie będzie mszy świętej o 700.
  3. We wtorek uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski, w środę św. Jerzego, w czwartek św. Marka Ewangelisty a w niedzielę św. Katarzyny ze Sieny.
  4. Jutro nowenna do św. Rity a w czwartek do Dzieciątka Jezus.
  5. Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci wyraża wdzięczność za ofiary w zeszłą niedzielę. Złożyliśmy prawie 2500 zł.
  6. Serdecznie dziękuję naszym strażakom: Wiesławowi i Damianowi Rybińskim oraz Zenonowi Stawickiemu za rozebranie Grobu Pańskiego, a za uprzątnięcie gałęzi panu Wiesławowi Rybińskiemu, Zenonowi Stawickiemu, Karolowi Szyszce i Witoldowi Murawskiemu oraz panu Piotrowi Ryznarowi za użyczenie sprzętu. „Bóg zapłać” wszystkim.
  7. Za dwa tygodnie rozpoczniemy renowację misji parafialnych, które poprowadzi ks. Maciej Kucharzyk. Program zostanie udostępniony w najbliższym czasie.
  8. Wczoraj w Rzeszowie odbył się Ogólnopolski Zjazd Wojowników Maryi. Tysiące ich przeszło w procesji różańcowej ulicami Rzeszowa. A dziś ich przedstawiciele chcą skierować do nas apel i kilka słów na temat modlitwy za kapłanów. Uczynią to zaraz po ogłoszeniach.
  9. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. W najbliższym prosimy, aby dyżur ten podjęły numery nieparzyste z ulicy Matysowskiej od 1 do 21.