IV Niedziela Wielkiego Postu /Laetare/ – 27.03.2022r.

IV Niedziela Wielkiego Postu /Laetare/ – 27.03.2022r.

 1. Dzisiejsza niedziela w liturgii nazywana Laetare, to niedziela radości. W naszej parafii przeżywamy rekolekcje. Na mszach przedpołudniowych są nauki ogólne, po sumie konferencja dla rodziców i małżonków a o 1500 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Po nich msza święta bez kazania.
 2. W związku ze zmianą czasu od jutra w dni powszednie msze święte wieczorne będą o godz. 1800.
 3. We wtorek nowenna do bł. Bronisława Markiewicza.
 4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek możliwość spowiedzi rano i wieczorem. Jeżeli są chorzy, którzy potrzebują odwiedzin kapłana w domu to jeszcze w I piątek możemy odwiedzić. Proszę nie czekać do samych świąt bo później są spowiedzi po parafiach i nie ma kiedy odwiedzać chorych. W pierwszą sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP – jako dopełnienie aktu poświęcenia Rosji i Ukrainy.
 5. W czwartek po mszy św. krótkie spotkanie ministrantów a zwłaszcza lektorów.
 6. W najbliższy piątek Droga Krzyżowa o 1800.
 7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po rannej mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Na mszach przedpołudniowych będą wolontariusze Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci, którzy będą kwestować na rzecz tego hospicjum. Również dzieci z naszej szkoły będą sprzedawać palmy wielkanocne.
 8. Kandydatom do bierzmowania przypominam, aby zgłaszali się wraz z rodzicem na egzamin.
 9. Przypominam aby pomyśleć o uporządkowaniu grobów na cmentarzu przed świętami.
 10. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na ogrzewanie kościoła. „Bóg zapłać”.
 11. -Serdecznie dziękuję za złożoną ofiarę i posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. W najbliższym o utrzymanie porządku w kościele prosimy mieszkańców Wierchowej z numerów parzystych od 44 do końca czyli do numeru 66. Za tydzień rozpoczniemy kolejną kolejkę od ul. Wichrowej.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *