IV Niedziela Zwykła – 30.01.2022r.

IV Niedziela Zwykła – 30.01.2022r.

  1. Dzisiejsza niedziela to Światowy Dzień Trędowatych. O 1500 msza święta kolędowa dla mieszkańców ulic Nowe Wzgórze, Nycza i Wierchowej. W miesiącu lutym nie będzie w niedziele mszy świętych popołudniowych.
  2. Jutro wspominamy św. Jana Bosko.
  3. W środę Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze święte z poświęceniem gromnic o 800 i 1700. Po mszy wieczornej będzie różaniec i modlitwy za zmarłych w 2021 roku. Zapraszamy więc rodziny zmarłych. Święto Ofiarowania Pańskiego to Dzień Życia Konsekrowanego. Taca przeznaczona będzie na zakony kontemplacyjne. One modlą się za nas więc wyraźmy naszą wdzięczność wspierając je materialnie.
  4. W czwartek wspominamy św. Błażeja – po mszy św. będzie poświęcenie jabłek a w sobotę św. Agatę – poświęcenie soli.
  5. W tym tygodniu wypada pierwsza środa, czwartek, piątek i sobota miesiąca ze swoimi nabożeństwami. W pierwszy piątek możliwość spowiedzi rano i wieczorem.
  6. Przyszła niedziela to pierwsza miesiąca. Po rannej mszy św. będzie zmiana tajemnic różańcowych. Taca z przyszłej niedzieli (jako jedna w kwartale) przeznaczona będzie na utrzymanie cmentarza.
  7. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę dla ministrantów, jako wynagrodzenie ich całorocznej służby.
  8. Rzeszowski Dom Kultury filia Matysówka serdecznie zaprasza do zapisów na zajęcia plastyczne i taneczne dla dzieci oraz rękodzieła artystycznego dla osób dorosłych. Szczegóły pod numerem telefonu filii, który znaleźć można na stronie internetowej RDK lub w gablocie informacyjnej filii. 
  9. Serdecznie dziękuję za złożoną ofiarę i posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. W najbliższym o utrzymanie porządku w kościele i rozebranie choinek prosimy mieszkańców Nowe Wzgórze (w całości).

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz