Niedziela Chrztu Pańskiego – 09.01.2022r.

1. Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia, choć kolędy można śpiewać do święta Matki Bożej Gromnicznej.
  2. Dziś o 1500 msza św. kolędowa dla mieszkańców Matysowskiej od Szkoły do końca. Ze względu na pandemię nie ma tradycyjnej kolędy. Formą zastępczą są w tym roku modlitwy i msze św. dla poszczególnych rejonów parafii w niedziele o 1500. Gdyby ktoś potrzebował np. poświęcić nowy dom lub jakiejś szczególnej rozmowy duszpasterskiej to można umówić się indywidualnie na kolędę. A porządek tych mszy św. jest następujący:

16 Iul. Kukuczki, Św. Rity, Św. Walentego i Górska
23 I
ul. Alpejska, Pienińska i Boczna
30 Iul. Nowe Wzgórze, Wierchowa i Nycza

1. Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca, więc taca na potrzeby inwestycyjne parafii.
  2. Bardzo dziękuję naszemu zespołowi „Matysowianie” oraz kapeli za kolędowanie na sumie w święto Trzech Króli. „Bóg zapłać”.
  3. Serdecznie dziękuję za złożoną ofiarę i posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. W najbliższym o utrzymanie porządku w kościele prosimy mieszkańców Pienińskiej od numeru 40 do 72.