Niedziela Chrztu Pańskiego – 12.01.2020r. i PLAN KOLĘDY

Niedziela Chrztu Pańskiego – 12.01.2020r. i PLAN KOLĘDY

  1. Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia, choć kolędy można śpiewać do święta Matki Bożej Gromnicznej.
  2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek do Miłosierdzia Bożego.
  3. W piątek przeżywać będziemy Dzień Judaizmu, a w sobotę rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  4. W przyszłą niedzielę wypada uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej diecezji. Jest to trzecia niedziela miesiąca więc taca będzie na potrzeby inwestycyjne parafii. Różaniec poprowadzi Róża p. Haliny Sikory.
  5. Serdecznie dziękuję za złożoną ofiarę i posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. W najbliższym o utrzymanie porządku w kościele prosimy osoby z numerów od 126 do 134 jeszcze według starej numeracji. Pragnę również serdecznie podziękować za ofiary na rzecz misji oraz kandydatom do bierzmowania, którzy je zbierali jako kolędnicy misyjni. Dziękuję również panom: Wiesławowi Rybińskiemu, Dawidowi i Mirosławowi Klęsk, Pawłowi Lisowiczowi, Patrykowi Kocurowi i Adamowi Szobakowi za pracę na rzecz parafii. „Bóg zapłać”.
  6. Przypominam również, że przy gazetach jest skrzynka, do której można składać ofiary na pomoc rodzinie chorej Patrycji.

Plan kolędy na najbliższy tydzień:

 

Niedziela, 12 I, od 1400: ul. MATYSOWSKA numery nieparzyste do okolic szkoły
Poniedziałek, 13 I, od 1400: ul. MATYSOWSKA numery nieparzyste do plebani
Wtorek, 14 I, od 1400:ul. MATYSOWSKA numery nieparzyste do okolic ul. Św. Walentego
Środa, 15 I, od 1400: ul. MATYSOWSKA numery nieparzyste do końca
Ciąg dalszy kolędy czyli ul. Matysowska – numery parzyste po feriach

Dodaj komentarz