Ofiarowanie Pańskie /MB Gromnicznej/ – 02.02.2020r.

Ofiarowanie Pańskie /MB Gromnicznej/ – 02.02.2020r.

  1. Dziś święto Ofiarowania Pańskiego – taca na klasztory klauzurowe. Po mszy zmiana tajemnic różańcowych a po sumie nabożeństwo za zmarłych.
  2. Jutro wspomnienie św. Błażeja – na mszy poświęcenie jabłek; w środę św. Agaty – poświęcenie soli.
  3. W tym tygodniu wypada pierwsza środa, czwartek i pierwszy piątek miesiąca ze swoimi nabożeństwami. Spowiedź w I piątek od 1600 Po mszy świętej i nabożeństwie w pierwszy piątek spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  4. W sobotę dodatkowa msza o 715.
  5. W przyszłą niedzielę różaniec poprowadzi Róża p. Henryki Stanio.
  6. W piątek zakończyłem wizytę duszpasterską czyli kolędę. Za bardzo życzliwe przyjęcie, za możliwość poznawania parafian, za wszelkie wyrazy szacunku, gościnności, przywożenie i odwożenie, oraz za ofiary składane z racji kolędy składam serdeczne „Bóg zapłać”. Jeżeli ktoś został opuszczony lub kogoś nie było a chciałby, by pomodlić się o Boże błogosławieństwo w rodzinie w nowym roku to zawsze można jeszcze się umówić na wizytę duszpasterską indywidualnie.
  7. Serdecznie dziękuję również za złożoną ofiarę i posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. W najbliższym o utrzymanie porządku w kościele i rozebranie choinek prosimy osoby z numerów od 156 do 165 /wg starej numeracji.

 

Dodaj komentarz