XXV Niedziela Zwykła – 23.09.2018r.

1. Dziś po mszach św. zbiórka do puszek na Katolickie Radio VIA – młodzież będzie stała przy drzwiach kościoła. Po pierwszej mszy św. zebranie Rady Parafialnej, zaś po sumie spotkanie dla kandydatów na ministrantów.
  2. Msze św. w tym tygodniu w poniedziałek o 715, zaś w pozostałe dni o 1800.
  3. W najbliższym tygodniu czcimy: w czwartek św. Wincentego a Paulo; w piątek św. Wacława a w sobotę św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  4. Serdecznie dziękuję za utrzymanie porządku w kościele w minionym tygodniu. W najbliższym o podjęcie tego dyżuru prosimy osoby z numerów od 126 do 130.
  5. We wtorek 25 września nowenna do Dzieciątka Jezus a w sobotę 29 września nowenna do bł. Bronisława Markiewicza.
  6. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na remont ośrodka Caritas w Myczkowcach.
  7. Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża p. Moniki Tomkowicz.
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Dzisiejsze „Źródło” i „Niedziela” poświęcone są patronowi dnia dzisiejszego św. O. Pio.
  9. Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia życzę wielu łask Bożych a pozostałym miłej niedzieli i błogosławieństwa przez cały tydzień.