Poniedziałek Wielkanocny – 18.04.2022r.

Poniedziałek Wielkanocny – 18.04.2022r.

  1. Dziś drugi dzień świąt – msze św. o 730, 930 i 1100. Nie będzie mszy św. popołudniowej. Taca na uczelnie katolickie w Polsce.
  2. Dziś po sumie nowenna do Bożego Miłosierdzia. Natomiast przez cały tydzień nowenna będzie po mszy św. wieczornej. Ponadto we wtorek nowenna do bł. ks. Jerzego Popiełuszki, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek do św. Rity.
  3. W środę w Białej młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Proszę, aby dotarli tam na godz. 1715.
  4. W najbliższy piątek ze względu na Oktawę Zmartwychwstania nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. „Bóg zapłać” także za posprzątanie i przygotowanie kościoła do świąt. Natomiast do utrzymania porządku w kościele w najbliższym tygodniu proszę osoby z Matysowskiej z numerów nieparzystych od 35 do 65.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz