Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 26.11.2023r.

1. Dziś uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – na każdej mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny. Po mszach świętych zbiórka do puszek na remont ośrodka Caritas w Myczkowcach. Dziś po sumie spotkanie Rady Parafialnej.
  2. We wtorek, środę i czwartek nie będzie mszy św. rano o 700.
  3. W środę nowenna do bł. ks. Bronisława Markiewicza, zaś w czwartek święto Św. Andrzeja Apostoła.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek rano i wieczorem od 1615. Po mszy spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent i jednocześnie nowy rok liturgiczny.
  6. Serdecznie dziękuję za złożone tydzień temu ofiary na cele inwestycyjne parafii. W imieniu zaś rodziców zmarłej Gabrysi pragnę serdecznie podziękować naszym strażakom za czuwaniem nad porządkiem i bezpieczeństwem wczorajszego pogrzebu. „Bóg zapłać”.
  7. Od przyszłej niedzieli radni parafialni będą rozprowadzać opłatki.
  8. Nasza szkoła przez najbliższy tydzień prowadzi zbiórkę elektrośmieci. Zachęcamy do pozbycia niepotrzebnego sprzętu RTV i AGD.
  9. Dziękuję za zadbanie o porządek w kościele i złożoną ofiarę. W najbliższym tygodniu proszę, aby dyżur ten podjęli mieszkańcy Alpejskiej z numerów od 1 do 15.