V Niedziela Wielkanocna – 10.05.2020r.

V Niedziela Wielkanocna – 10.05.2020r.

 

  1. Przypominamy, że od dziś na czas ograniczeń związanych z pandemią następuje zmiana godzin mszy św. niedzielnych. Będą one w następujących godzinach: o 730, 930, 1100 i 1500. Przypominamy również, że w związku z ograniczeniami pandemicznymi, powierzchnia naszego kościoła pozwala na uczestnictwo w nabożeństwie 20 osób. Jeżeli przyjdzie więcej, to można uczestniczyć również na zewnątrz, jeśli pozwolą na to warunki atmosferyczne.
  2. We wtorek będzie dodatkowa msza św. o 715.
  3. W tym tygodniu wspominamy: w środę Matkę Bożą Fatimską, w czwartek św. Macieja Apostoła a w sobotę św. Andrzeja Bobolę – patrona Polski.
  4. W piątek nowenna do Miłosierdzia Bożego.
  5. Nabożeństwa majowe w dni powszednie są po mszy św. o godz. 1800 a w niedzielę o 1500.
  6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Grzegorz Złamaniec z Rzeszowa-Matysówki i Klaudia Krawiec ze Straszęcina – zapowiedź pierwsza. Gdyby ktoś znał przeszkody zachodzące między tymi osobami ma obowiązek powiadomić Urząd Parafialny.
  7. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła w tym tygodniu i zakup kwiatów. W najbliższym tygodniu proszę, aby dyżur ten podjęły numery nieparzyste z ulicy Matysowskiej od 177 do 185.
  8. Z prasy katolickiej jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Niedzieli”.
  9. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzę wielu łask Bożych, opieki Opatrzności a pozostałym parafianom miłego świętowania i błogosławieństwa Bożego przez cały tydzień.

Dodaj komentarz