V Niedziela Zwykła – 04.02.2024r.

V Niedziela Zwykła – 04.02.2024r.

  1. Dziś po rannej mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych. Taca niedzieli dzisiejszej (jako jedna w kwartale) przeznaczona na utrzymanie cmentarza. Radnych proszę po mszy świętej o podliczenie.
  2. Jutro św. Agaty – na mszach świętych poświęcenie soli.
  3. W środę po mszy wieczornej nowenna do św. Józefa.
  4. W przyszłą niedzielę 11 lutego wspominamy Matkę Bożą z Lourdes i od wielu lat jest to Światowy Dzień Chorego. Suma o godz. 1100 będzie odprawiona w intencji wszystkich chorych z naszej parafii i naszych bliskich chorych krewnych i znajomych. Specjalne nabożeństwo dla chorych wraz z udzieleniem sakramentu namaszczenia przewidziane jest w maju w czasie renowacji misji świętych. Gdyby ktoś jednak potrzebował wcześniej to zawsze można o to poprosić.
  5. Serdecznie dziękuję za zakupione kwiaty, rozebranie choinek i posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. W najbliższym tygodniu o utrzymanie porządku w kościele prosimy mieszkańców Nowe Wzgórze od numeru 29 do 17.

Dodaj komentarz