V Niedziela Zwykła – 05.02.2023r.

V Niedziela Zwykła – 05.02.2023r.

 

  1. Dziś po rannej mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych. Taca niedzieli dzisiejszej (jako jedna w kwartale) przeznaczona na utrzymanie cmentarza. Radnych proszę po mszy o podliczenie.
  2. W sobotę 11 lutego we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes przeżywać będziemy Światowy Dzień Chorego. Chorych i starszych, którzy mają możliwość przybycia do świątyni a także ich bliskich zapraszamy na mszę świętą i modlitwy w intencji chorych o godz. 1700.
  3. Jutro po mszy świętej spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  4. Serdecznie dziękuję za zakupione kwiaty, rozebranie choinek i posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Dziękuję również p. Wiesławowi i Barbarze oraz Damianowi i Annie Rybińskim za rozebranie szopki. „Bóg zapłać”. W najbliższym tygodniu o utrzymanie porządku w kościele prosimy mieszkańców Wierchowej od nr 1 do 19. Za tydzień będzie ulica Nycza a następnie Wierchowa numery nieparzyste.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz