V Niedziela Zwykła – 06.02.2022r.

V Niedziela Zwykła – 06.02.2022r.

  1. Dziś po rannej mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych. Taca niedzieli dzisiejszej (jako jedna w kwartale) przeznaczona na utrzymanie cmentarza. Radnych proszę po mszy o podliczenie.
  2. Dzisiaj i przez cały luty nie będzie w niedziele mszy świętych popołudniowych.
  3. W piątek 11 lutego we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes przeżywać będziemy Światowy Dzień Chorego. Chorych i starszych, którzy mają możliwość przybycia do świątyni a także ich bliskich zapraszamy na mszę świętą i modlitwy w intencji chorych o godz. 1700.
  4. Serdecznie dziękuję parafianom za udział w mszach świętych, oraz modlitwie kolędowej o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla naszych rodzin. Dziękuję również serdecznie za ofiary złożone z tej okazji. „Bóg zapłać”. Kolęda jest taką okazją do poświęcenia nowego domu czy mieszkania. W tym okresie kolędowym nie było chętnych oprócz jednej rodziny, mimo, że na terenie parafii powstało trochę domów i mieszkań. Gdyby ktoś się obawiał pandemii to zawsze dom czy mieszkanie można poświęcić w każdym czasie, więc zachęcam by to uczynić w okresie kiedy pandemia zelży. Zostało też dużo broszurek kolędowych. Jeżeli ktoś sobie nie zabrał to zachęcam, aby to uczynić.
  5. Nasi strażacy dostali i przekazali do rozdania maseczki. Wychodząc z kościoła można sobie zabrać.
  6. Serdecznie dziękuję za zakupione kwiaty, rozebranie choinek i posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Dziękuję również p. Wiesławowi i Barbarze Rybińskim oraz Damianowi Rybińskiemu i Annie Szobak za rozebranie szopki. „Bóg zapłać”. W najbliższym tygodniu o utrzymanie porządku w kościele prosimy mieszkańców Wierchowej od nr 1 do 19. Za tydzień będzie ulica Nycza a następnie Wierchowa numery nieparzyste.

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz