V Niedziela Zwykła – 07.02.2021r.

V Niedziela Zwykła – 07.02.2021r.

 

  1. Dziś po rannej mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych. Taca niedzieli dzisiejszej (jako jedna w kwartale) przeznaczona na utrzymanie cmentarza. Radnych proszę po mszy o podliczenie.
  2. W czwartek 11 lutego we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes przeżywać będziemy Światowy Dzień Chorego. Chorych, którzy mają możliwość przybycia do świątyni a także ich bliskich zapraszamy na mszę św. i modlitwy w intencji chorych o godz. 1700.
  3. W piątek po mszy świętej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  4. Serdecznie dziękuję za złożoną ofiarę, rozebranie choinek i posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Dziękuję również p. Wiesławowi i Barbarze Rybińskim za rozebranie szopki. „Bóg zapłać”. W najbliższym tygodniu o utrzymanie porządku w kościele prosimy mieszkańców Nycza.

Dodaj komentarz