V Niedziela Zwykła – 09.02.2020r

V Niedziela Zwykła – 09.02.2020r

  1. We wtorek 11 lutego we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes przeżywać będziemy Światowy Dzień Chorego. Chorych, którzy mają możliwość przybycia do świątyni a także ich bliskich zapraszamy na mszę św. o godz. 1700 i modlitwy w intencji chorych.
  2. W piątek święto Cyryla i Metodego – patronów Europy.
  3. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca – taca przeznaczona na ogrzewanie kościoła. Różaniec w tym dniu poprowadzi Róża p. Olgi Król.
  4. W przyszłą niedzielę po rannej mszy świętej odbędzie się spotkanie Grupy Charytatywnej. Bardzo serdecznie zapraszamy również osoby, które chciałyby się włączyć w działalność tejże grupy.
  5. OGŁOSZENIE POCZTY POLSKIEJ: Jest prośba, by uaktualnić dane adresowe we wszystkich instytucjach wysyłających korespondencję pod dany adres, gdyż przesyłki adresowane na adres „Matysówka” a nie na ulicę w Rzeszowie od 1 stycznia br. są zwracane do nadawcy a to może skutkować, że np. w terminie nie opłacimy faktur za prąd czy gaz i będą naliczane odsetki.
  6. W imieniu rodziców chorej Patrycji pragnę serdecznie podziękować za otwarte serca, złożone ofiary, wszelkie inne wsparcie oraz modlitwę za Patrycję i jej rodziców. „Bóg zapłać”.
  7. Serdecznie dziękuję za zakupienie kwiatów, rozebranie choinek i posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. W najbliższym o utrzymanie porządku w kościele prosimy osoby z numerów od 166 do 171 /jeszcze wg starej numeracji/. Pragnę również podziękować p. Wiesławowi i Barbarze Rybińskim oraz Annie Szobak za rozebranie szopki. „Bóg zapłać”.
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Znajdziemy w niej wiele na temat choroby i cierpienia w związku z Dniem Chorego Jest też nowy numer „Cuda i Łaski Boże”, oraz „Rycerza Niepokalanej” i „Małego Rycerzyka”.

 

 

 

 

Dodaj komentarz