V Niedziela Zwykła – 10.02.2019r.

V Niedziela Zwykła – 10.02.2019r.

 1. Jutro 11 lutego we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes przeżywać będziemy Światowy Dzień Chorego. Chorych, którzy mają możliwość przybycia do świątyni zapraszamy na mszę św. o godz. 1700.
 2. W czwartek święto Cyryla i Metodego – patronów Europy.
 3. W piątek – trzeci miesiąca – nowenna do Miłosierdzia Bożego.
 4. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca – taca przeznaczona na ogrzewanie kościoła. Różaniec w tym dniu poprowadzi Róża p. Marii Pańczak.
 5. W tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę będą dodatkowe msze św. rano o 715.
 6. Intencje mszalne na najbliższy tydzień… /na odwrotnej stronie/.
 7. Serdecznie dziękuję za zakupienie kwiatów, rozebranie choinek i posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. W najbliższym o utrzymanie porządku w kościele prosimy osoby z numerów od 46 do 52 /wg starej numeracji/. Pragnę również podziękować p. Wiesławowi Rybińskiemu oraz Kamilowi i Dominice za rozebranie szopki. „Bóg zapłać”.
 8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Znajdziemy w niej wiele na temat choroby i cierpienia w związku z Dniem Chorego Jest też nowy numer „Cuda i Łaski Boże”, dwumiesięcznika „Wstań” dla chorych oraz „Rycerza Niepokalanej” i „Małego Rycerzyka”.
 9. Pragnę w tym tygodniu zakończyć wizytę duszpasterską. Plan kolędy na najbliższe dni jest następujący:

  Niedziela, 10 II, od 1400: kontynuacja ulicy Matysowskiej i pozostałe domy z ulicy Św. Walentego;
  Poniedziałek, 11 II, od 1400: kontynuacja ulicy Matysowskiej, Pienińskiej i Alpejskiej;
  Wtorek, 12 II, od 1500: ewentualne dokończenie kolędy;
  Gdyby okazało się, że ktoś został pominięty w czasie wizyty duszpasterskiej lub kogoś nie było to zawsze można się umówić na wizytę indywidulanie.

 10. Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia życzę wielu łask Bożych a pozostałym miłej niedzieli i błogosławieństwa przez cały tydzień.

 

Dodaj komentarz