V Niedziela Zwykła – 10.02.2019r.

1. Jutro 11 lutego we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes przeżywać będziemy Światowy Dzień Chorego. Chorych, którzy mają możliwość przybycia do świątyni zapraszamy na mszę św. o godz. 1700.
  2. W czwartek święto Cyryla i Metodego – patronów Europy.
  3. W piątek – trzeci miesiąca – nowenna do Miłosierdzia Bożego.
  4. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca – taca przeznaczona na ogrzewanie kościoła. Różaniec w tym dniu poprowadzi Róża p. Marii Pańczak.
  5. W tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę będą dodatkowe msze św. rano o 715.
  6. Intencje mszalne na najbliższy tydzień… /na odwrotnej stronie/.
  7. Serdecznie dziękuję za zakupienie kwiatów, rozebranie choinek i posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. W najbliższym o utrzymanie porządku w kościele prosimy osoby z numerów od 46 do 52 /wg starej numeracji/. Pragnę również podziękować p. Wiesławowi Rybińskiemu oraz Kamilowi i Dominice za rozebranie szopki. „Bóg zapłać”.
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Znajdziemy w niej wiele na temat choroby i cierpienia w związku z Dniem Chorego Jest też nowy numer „Cuda i Łaski Boże”, dwumiesięcznika „Wstań” dla chorych oraz „Rycerza Niepokalanej” i „Małego Rycerzyka”.
  9. Pragnę w tym tygodniu zakończyć wizytę duszpasterską. Plan kolędy na najbliższe dni jest następujący:

Niedziela, 10 II, od 1400: kontynuacja ulicy Matysowskiej i pozostałe domy z ulicy Św. Walentego;
    Poniedziałek, 11 II, od 1400: kontynuacja ulicy Matysowskiej, Pienińskiej i Alpejskiej;
    Wtorek, 12 II, od 1500: ewentualne dokończenie kolędy;
    Gdyby okazało się, że ktoś został pominięty w czasie wizyty duszpasterskiej lub kogoś nie było to zawsze można się umówić na wizytę indywidulanie.

10. Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia życzę wielu łask Bożych a pozostałym miłej niedzieli i błogosławieństwa przez cały tydzień.