VI Niedziela Zwykła – 16.02.2020r.

VI Niedziela Zwykła – 16.02.2020r.

  1. Dziś trzecia niedziela miesiąca – taca przeznaczona na ogrzewanie kościoła. Radnych proszę po mszy o podliczenie. Po rannej mszy św. spotkanie Grupy Charytatywnej oraz tych, którzy chcieliby się zaangażować w tę działalność.
  2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek do Miłosierdzia Bożego z ucałowaniem relikwii św. Faustyny, zaś w sobotę nowenna do św. Rity, również z ucałowaniem relikwii.
  3. W czwartek i piątek będą dodatkowe msze św. o 715.
  4. W przyszłą niedzielę po rannej mszy św. spotkanie Rady Parafialnej. Różaniec w tym dniu poprowadzi Róża p. Stanisława Króla.
  5. Powtarzam prośbę Poczty Polskiej z ubiegłej niedzieli, by uaktualnić dane adresowe we wszystkich instytucjach wysyłających korespondencję pod dany adres, gdyż przesyłki adresowane na adres „Matysówka” a nie na ulicę w Rzeszowie od 1 stycznia br. są zwracane do nadawcy.
  6. Ogłoszenie dla kandydatów do bierzmowania: przez najbliższy tydzień oprócz piątku po mszy św. będzie odbywał się egzamin przed bierzmowaniem.
  7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Krystian Łukasz Krajewski z Bieździedzy i Izabela Dąbrowska z Rzeszowa-Matysówki zapowiedź pierwsza. Gdyby ktoś znał przeszkody zachodzące między tymi osobami, ma obowiązek powiadomić Urząd Parafialny.
  8. W nawiązaniu do listu pasterskiego z ubiegłej niedzieli o beatyfikacji Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego jest możliwość zamówienia kart wstępu na tę uroczystość, która odbędzie się 7 czerwca w Warszawie. Gdyby się ktoś wybierał to do przyszłej niedzieli proszę zgłosić, aby można było zamówić odpowiednią ilość kart wstępu.
  9. Caritas Diecezji Rzeszowskiej zwraca się z prośbą o przekazanie 1% na organizacje pożytku publicznego Caritas Bliźni w Potrzebie, która dofinansowuje leczenie chorych, pomaga poszkodowanym przez los oraz pomaga w rehabilitacji niepełnosprawnych. Przy gazetach są ulotki z numerem KRS i instrukcją.
  10. Serdecznie dziękuję za złożoną ofiarę i posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. W najbliższym o utrzymanie porządku w kościele prosimy osoby z numerów od 172 do 176 /jeszcze wg starej numeracji/.

Dodaj komentarz