VII Niedziela Zwykła – 20.02.2022r.

1. Dziś trzecia niedziela miesiąca Taca przeznaczona na ogrzewanie kościoła. Radnych proszę po mszy świętej o podliczenie.
  2. We wtorek wypada święto Katedry Świętego Piotra w Rzymie na Watykanie.
  3. W tym tygodniu w naszym kościele będą nowenny: we wtorek do św. Rity a w piątek do Dzieciątka Jezus.
  4. Zgodnie z zaleceniem Episkopatu Polski po każdej mszy świętej będziemy śpiewać suplikacje z prośbą o pokój na Ukrainie i świecie.
  5. Jutro o 1630 w RDK odbędzie się spotkanie z panem prezydentem Rzeszowa Konradem Fijołkiem dotyczące budowy nowej szkoły. Zachęcamy do udziału wszystkich mieszkańców parafii i osiedla Matysówka.
  6. W związku z rozpoczętym okresem rozliczeń podatkowych Caritas Diecezji Rzeszowskiej prosi o przekazanie 1% podatku. Dzięki temu wsparciu Caritas pomaga chorym i niepełnosprawnym oraz poszkodowanym w nieszczęśliwych zdarzeniach.
  7. Serdecznie dziękuję za zakupione kwiaty i posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. W najbliższym o utrzymanie porządku w kościele prosimy mieszkańców Wierchowej z numerów nieparzystych od 23 do 37.