VII Niedziela Zwykła – 24.02.2019r.

VII Niedziela Zwykła – 24.02.2019r.

  1. Jutro nowenna do Dzieciątka Jezus.
  2. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź od 1600 a po mszy św. nabożeństwo do NSPJ. Jest to zarazem Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych więc modlić się będziemy za tych, którzy cierpieli dla Ojczyzny. W sobotę po mszy św. różaniec i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Różaniec poprowadzi Róża p. Haliny Sikory. W Rzeszowie tradycyjne „Kaziuki”.
  4. Intencje mszalne na najbliższy tydzień… .
  5. Serdecznie dziękuję za złożoną ofiarę i posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. W najbliższym o utrzymanie porządku w kościele prosimy osoby z numerów od 61 do 65 /wg starej numeracji/. „Bóg zapłać” również za ofiary na tacę w ostatnią niedzielę na ogrzewanie kościoła. Gdyby ktoś chciał złożyć na ten cel jeszcze jakąś ofiarę, to można zawsze to uczynić w kopercie z dopiskiem „na ogrzewanie kościoła”.
  6. W tym tygodniu odbędą się spotkania kandydatów do bierzmowania. W piątek po nabożeństwie spotkanie będzie miała klasa ósma, a w niedzielę po mszy o 1030 klasa trzecia gimnazjum.
  7. Dzięki inicjatywie ks. Jana nasza parafia otrzyma relikwie św. S. Faustyny. Przekazanie tych relikwii nastąpi w sobotę 6 kwietnia w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach na specjalnej mszy św. dla naszej parafii. Dlatego też organizujemy wyjazd na tę uroczystość. Koszt ok. 40 zł. Liczymy na liczny udział parafian w tym wydarzeniu. W zakrystii można się już zapisywać.
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy m.in. o kościelnym „savoir-vivre” czyli jak zachować się w kościele. Jest też nowy numer „Naszej Arki” o sanktuarium w Kalwarii Pacławskiej oraz nowe numery „Rycerza Niepokalanej” i „Małego Rycerzyka”.
  9. Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia życzę wielu łask Bożych a pozostałym miłej niedzieli i błogosławieństwa przez cały tydzień.

 

 

Dodaj komentarz