XI Niedziela Zwykła – 13.06.2021r

1. Dziś we wspomnienie św. Antoniego po każdej mszy św. poświęcenie lilii. Po rannej mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Wieczorem o 1900 w katedrze nabożeństwo fatimskie.
  2. Jutro wspomnienie bł. Michała Kozala a w czwartek św Brata Alberta Chmielowskiego.
  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek do Miłosierdzia Bożego.
  4. W środę spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. VII – proszę przynieść indeksy.
  5. W przyszłą niedzielę na sumie o godz. 1100 będzie rocznica I Komunii św. Proszę, aby dzieci, które potrzebują przystąpiły do spowiedzi w tym tygodniu we własnym zakresie. Próba przed rocznicą jutro po mszy św.
  6. Taca z przyszłej niedzieli zamiast na potrzeby inwestycyjne przeznaczona będzie na poszkodowaną kilka miesięcy temu w pożarze domu rodzinę z Kielnarowej.
  7. Zbliża się koniec roku szkolnego. Proszę więc, aby uczniowie naszej Szkoły oddali katechizmy. Proszę nie oddawać do biblioteki szkolnej, tylko na katechezie lub w kościele czy na plebani.
  8. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić w naszej diecezji Dzień Świętości Małżeństw i Rodzin. Zachęcamy do uczestnictwa. Szczegóły znajdziemy w przedsionku kościoła na plakacie.
  9. Serdecznie dziękuję osobom, które zakupiły oraz osobom, które posadziły kwiaty przed kościołem.
  10. Dziękuję również za zakup kwiatów i za posprzątanie kościoła w tym tygodniu. W najbliższym proszę, aby dyżur ten podjęli rodzice dzieci rocznicowych.