XIII Niedziela Zwykła – 27.06.2021r.

XIII Niedziela Zwykła – 27.06.2021r.

  1. Dziś w całej Polsce po mszach świętych zbiórka do puszek na poszkodowanych w pożarze wioski Nowa Biała k/Nowego Targu. Dziś jeszcze będzie msza św. o 1500. Jeżeli nie będzie obostrzeń to do października tej mszy św. w niedzielę o 1500 nie będzie.
  2. We wtorek uroczystość ŚŚ. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 730 i 1800. Taca z tego dnia na całym świecie jest przeznaczona na tzw. świętopietrze czyli na Stolicę Apostolską w Rzymie. Po mszy wieczornej nowenna do bł. Bronisława Markiewicza.
  3. W sobotę święto św. Tomasza Apostoła.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota ze swoimi nabożeństwami. W czwartek Godzina Święta, w piątek możliwość spowiedzi rano przed i w czasie mszy oraz wieczorem od 1700.
  5. W przyszłą niedzielę po rannej mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Taca jako pierwsza w kwartale przeznaczona będzie na utrzymanie cmentarza.
  6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Jakub Sikora z parafii Rzeszów-Matysówka i Sylwia Zielińska z parafii Rzeszów-Słocina zapowiedź pierwsza. Gdyby ktoś znał przeszkody zachodzące między tymi osobami ma obowiązek powiadomić Urząd Parafialny.
  7. Jan serdecznie dziękuje za zamówioną mszę św., modlitwę, życzenia i prezenty z okazji imienin. „Bóg zapłać!”.
  8. Pani Dyrektor naszej Szkoły podaje do wiadomości uczniom i rodzicom, że boisko szkolne zostało czasowo zamknięte ze względu na niezachowywanie porządku, nagminne zanieczyszczanie butelkami różnego rodzaju i używanie wulgaryzmów.
  9. Dyrektor Urzędu Statystycznego w Rzeszowie przypomina o obowiązkowym spisie powszechnym, zachęcając do samospisu na stronie spis.gov.pl
  10. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. O podjęcie tego dyżuru w najbliższym tygodniu proszę mieszkańców ulicy Matysowskiej z numerów nieparzystych od 233 do 267.

 

 

 

 

Dodaj komentarz