XIII Niedziela Zwykła – 30.06.2019r.

XIII Niedziela Zwykła – 30.06.2019r.

 1. Dziś ostatni dzień miesiąca – zakończenie nabożeństw czerwcowych. O 1500 nabożeństwo a po nim trzecia msza św. Od przyszłej niedzieli nie będzie tej trzeciej mszy św. aż do października.
 2. W środę św. Tomasza Apostoła a w sobotę bł. Marię Teresę Ledóchowską.
 3. W tym tygodniu wypada pierwsza środa z nowenną do św. Józefa, w pierwszy czwartek – godzina święta, w pierwszy piątek spowiedź od 1700 a po mszy nabożeństwo do NSPJ, w pierwszą sobotę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i różaniec.
 4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych a różaniec poprowadzi Róża p. Haliny Sikory.
 5. Jeszcze raz pragnę osobiście podziękować za modlitwę, życzenia i wszelką życzliwość okazaną mi w zeszłą niedzielę z racji jubileuszu. W imieniu swoim i ks. Jana dziękuję również za zamówione msze św., modlitwę i życzenia imieninowe. „Bóg zapłać” wszystkim.
 6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Daniel Bojda i Zuzanna Jędrzejczyk zamieszkali w naszej parafii – zapowiedź trzecia. Krystian Wojciech Nowakowski i Monika Gołąb, zamieszkali w naszej parafii – zapowiedź pierwsza. Gdyby ktoś znał przeszkody zachodzące miedzy tymi osobami ma obowiązek powiadomić Urząd Parafialny.
 7. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoław minionym tygodniu i zakup kwiatów. O podjęcie tego dyżuru w najbliższym proszę osoby z numerów od 178 do 181 według starej numeracji.
 8. Przypominamy, że trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Rzeszowską na Jasną Górę. Szczegóły na plakacie w przedsionku kościoła.
 9. Rzeszowski Dom Kultury filia Matysówka serdecznie zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat do uczestnictwa w LETNIM WYPOCZYNKU. Zapraszamy do zapisu na turnus: 22 – 26 lipca oraz 29 lipca – 2 sierpnia. Szczegółowe informację, dokumenty oraz program dostępne są na stronie internetowej rdk.rzeszow.pl.
 10. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o istocie kultu NSPJ. Tygodnik ten podejmuje wakacyjny cykl o sanktuariach u sąsiadów Polski. Dziś o Szydłowie na Litwie. Jest też nowy numer „Naszej Arki” o św. Charbelu, oraz nowy numer „Rycerza Niepokalanej..
 11. Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia życzę wielu łask Bożych a pozostałym miłej niedzieli i błogosławieństwa przez cały tydzień.

 

Dodaj komentarz