XIV Niedziela Zwykła – 07.07.2019r.

XIV Niedziela Zwykła – 07.07.2019r.

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych. Od dziś nie ma trzeciej mszy św. aż do października.
 2. Jutro wspominamy św. Jana z Dukli, w czwartek św. Benedykta – patrona Europy, w piątek św. Brunona z Kwerfurtu a w sobotę św. Andrzeja Świerada i Benedykta.
 3. W tym tygodniu od poniedziałku do piątku będą msze św. również rano o 715.
 4. W sobotę o 1900 w katedrze nabożeństwo fatimskie.
 5. W przyszłą niedzielę różaniec poprowadzi Róża p. Zofii Szyszki.
 6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Krystian Nowakowski i Monika Gołąb, zamieszkali w naszej parafii – zapowiedź druga. Jakub Tomasz Dworak z Chmielnika i Julia Maria Urban z Matysówki, oraz Witold Kajetan Murawski i Edyta Anna Jaskuła zamieszkali w naszej parafii – zapowiedzi pierwsze. Gdyby ktoś znał przeszkody zachodzące miedzy tymi osobami ma obowiązek powiadomić Urząd Parafialny.
 7. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu i zakup kwiatów. O podjęcie tego dyżuru w najbliższym proszę osoby z numerów od 183 do 190 według starej numeracji.
 8. Poszukujemy osoby /wolontariusza/ do redakcji parafialnej strony internetowej.
 9. Można jeszcze zapisać dzieci na półkolonie w naszym Domu Kultury. Szczegółowe informację na stronie internetowej rdk.rzeszow.pl.
 10. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy jak rozumieć i jak się modlić modlitwą ks. Dolindo „Jezu, Ty się tym zajmij” oraz o kolejnym sanktuarium na Litwie – Górze Krzyży niedaleko miasta Szawle. .
 11. Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia życzę wielu łask Bożych a pozostałym miłej niedzieli i błogosławieństwa przez cały tydzień.

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz