XV Niedziela Zwykła – 11.07.2021r

XV Niedziela Zwykła – 11.07.2021r

  1. We wtorek wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, w piątek wspomnienie Matki Bożej z Góry Karmel – Szkaplerznej.
  2. We wtorek w katedrze nabożeństwo fatimskie o 1900.
  3. W piątek po mszy św. wieczornej nowenna do Miłosierdzia Bożego.
  4. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby inwestycyjne parafii.
  5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Jakub Sikora z parafii Rzeszów-Matysówka i Sylwia Zielińska z parafii Rzeszów-Słocina – zapowiedź trzecia; Dominik Pyziak z parafii Rzeszów-Matysówka i Weronika Bogdan z parafii Sękowa – zapowiedź druga. Gdyby ktoś znał przeszkody zachodzące między tymi osobami ma obowiązek powiadomić Urząd Parafialny.
  6. Przypominam, że parafia Zalesie zaprasza do zapisów dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat do nowego przedszkola pod patronatem Świętej Rodziny z Nazaretu, które otwiera się już 2 sierpnia br. w miejscu obecnego przedszkola w budynku domu parafialnego. Przedszkole oferuje wychowanie do wartości w duchu chrześcijańskim i rodzinnym. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 531 555 275 oraz na banerach koło kościoła na Zalesiu.
  7. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła. W najbliższym tygodniu proszę aby dyżur ten podjęli mieszkańcy ulicy Matysowskiej z numerów nieparzystych od 295 do 313.

 

 

 

 

Dodaj komentarz