XVI Niedziela Zwykła – 17.07.2022r.

XVI Niedziela Zwykła – 17.07.2022r.

  1. Dziś trzecia niedziela miesiąca. Taca na potrzeby inwestycyjne parafii. Radnych proszę po mszy świętej o podliczenie.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: jutro św. Szymona z Lipnicy, w środę bł. Czesława, w piątek św. Marii Magdaleny a w sobotę św. Brygidy – patronki Europy.
  3. W tym tygodniu w naszym kościele będą nowenny: we wtorek do bł. Jerzego Popiełuszki, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek do św. Rity.
  4. W przyszłą niedzielę rozpocznie się Tydzień św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Po każdej mszy św. będzie poświęcenie pojazdów mechanicznych. Przy tej okazji jak co roku będą zbierane ofiary do puszek na środki transportu dla misjonarzy (propozycja 1 gr za 1 km bezpiecznej jazdy).
  5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Wiktor Baran i Patrycja Bulka – zapowiedź druga oraz Jerzy Brożyna i Hanna Bieńkowska zapowiedź pierwsza. Gdyby ktoś znał przeszkody zachodzące między tymi osobami ma obowiązek powiadomić Urząd Parafialny.
  6. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i zakup kwiatów w minionym tygodniu. W najbliższym proszę aby dyżur ten podjęli mieszkańcy ulicy Kukuczki od początku do cmentarza czyli numeru 25.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *