XVI Niedziela Zwykła – 17.07.2022r.

XVI Niedziela Zwykła – 17.07.2022r.

  1. Dziś trzecia niedziela miesiąca. Taca na potrzeby inwestycyjne parafii. Radnych proszę po mszy świętej o podliczenie.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: jutro św. Szymona z Lipnicy, w środę bł. Czesława, w piątek św. Marii Magdaleny a w sobotę św. Brygidy – patronki Europy.
  3. W tym tygodniu w naszym kościele będą nowenny: we wtorek do bł. Jerzego Popiełuszki, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek do św. Rity.
  4. W przyszłą niedzielę rozpocznie się Tydzień św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Po każdej mszy św. będzie poświęcenie pojazdów mechanicznych. Przy tej okazji jak co roku będą zbierane ofiary do puszek na środki transportu dla misjonarzy (propozycja 1 gr za 1 km bezpiecznej jazdy).
  5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Wiktor Baran i Patrycja Bulka – zapowiedź druga oraz Jerzy Brożyna i Hanna Bieńkowska zapowiedź pierwsza. Gdyby ktoś znał przeszkody zachodzące między tymi osobami ma obowiązek powiadomić Urząd Parafialny.
  6. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i zakup kwiatów w minionym tygodniu. W najbliższym proszę aby dyżur ten podjęli mieszkańcy ulicy Kukuczki od początku do cmentarza czyli numeru 25.

 

 

 

Dodaj komentarz