XXI Niedziela zwykła – 23.08.2020 r.

XXI Niedziela zwykła – 23.08.2020 r.

  1. W tym tygodniu wspominamy: jutro św. Bartłomieja (odpust w Chmielniku), we wtorek św. Ludwika, w środę uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, w czwartek św. Moniki, w piątek św. Augustyna a w sobotę męczeństwo św. Jana Chrzciciela.
  2. We wtorek nowenna do Dzieciątka Jezus a w sobotę do bł. Bronisława Markiewicza.
  3. Przez cały najbliższy tydzień msze św. będą codziennie rano i wieczorem.
  4. W przyszłą niedzielę w katedrze Dożynki Diecezjalne na mszy św. o 1200. Dziękując jeszcze raz Zespołowi „Matysowianie” za przygotowanie pięknego wieńca i całą oprawę dożynkową /bryczki, śpiewy, stroje ludowe/ zachęcam do wzięcia udziału i reprezentowania naszej parafii na dożynkach w katedrze. Szczegóły na plakacie w przedsionku kościoła.
  5. Za tydzień różaniec poprowadzi Róża p. Stanisława Króla.
  6. Dziękuję serdecznie za ofiary na tacę zeszłej niedzieli i ofiary do puszek na poszkodowanych wybuchem w Bejrucie.
  7. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu i zakup kwiatów. W najbliższym proszę aby dyżur ten podjęły końcowe numery ul. Św. Walentego czyli od 159 do 191.

Dodaj komentarz