XXI Niedziela zwykła – 23.08.2020 r.

XXI Niedziela zwykła – 23.08.2020 r.

  1. W tym tygodniu wspominamy: jutro św. Bartłomieja (odpust w Chmielniku), we wtorek św. Ludwika, w środę uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, w czwartek św. Moniki, w piątek św. Augustyna a w sobotę męczeństwo św. Jana Chrzciciela.
  2. We wtorek nowenna do Dzieciątka Jezus a w sobotę do bł. Bronisława Markiewicza.
  3. Przez cały najbliższy tydzień msze św. będą codziennie rano i wieczorem.
  4. W przyszłą niedzielę w katedrze Dożynki Diecezjalne na mszy św. o 1200. Dziękując jeszcze raz Zespołowi „Matysowianie” za przygotowanie pięknego wieńca i całą oprawę dożynkową /bryczki, śpiewy, stroje ludowe/ zachęcam do wzięcia udziału i reprezentowania naszej parafii na dożynkach w katedrze. Szczegóły na plakacie w przedsionku kościoła.
  5. Za tydzień różaniec poprowadzi Róża p. Stanisława Króla.
  6. Dziękuję serdecznie za ofiary na tacę zeszłej niedzieli i ofiary do puszek na poszkodowanych wybuchem w Bejrucie.
  7. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu i zakup kwiatów. W najbliższym proszę aby dyżur ten podjęły końcowe numery ul. Św. Walentego czyli od 159 do 191.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *