XXIII Niedziela Zwykła – 09.09.2018r

1. Dziś o 915 wyruszy z naszej parafii piesza pielgrzymka do Chmielnika.
  2. Msze św. w tygodniu wieczorem o godz. 1800 a jutro jeszcze dodatkowa o 715.
  3. W środę Matki Bożej Rzeszowskiej – odpust u Bernardynów (szczegóły znajdziemy na plakacie, na tablicy ogłoszeń). W czwartek 13 IX w katedrze nabożeństwo fatimskie o 1900. W piątek święto Podwyższenia Krzyża – po mszy św. będziemy się modlić pod krzyżem misyjnym. W sobotę Matki Bożej Bolesnej.
  4. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i wystrój kwiatowy. W najbliższym tygodniu o podjęcie tego dyżuru prosimy osoby z numerów od 111 do 115.
  5. Serdeczne „Bóg zapłać” panom Wiesławowi i Damianowi Rybińskim oraz Tomaszowi Maroniowi za dobre uczynki na rzecz parafii.
  6. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wieńce dożynkowe wykonane w tym roku i za udział w dożynkach. Dziś jeszcze po mszach świętych poświęcenie ziarna siewnego.
  7. W przyszłą niedzielę różaniec poprowadzi Róża Wojciecha Mazura.
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Oprócz stałych tytułów jest dzisiaj „Dominik” dla dzieci pierwszokomunijnych a także nowy numer „Rycerza Niepokalanej” i „Małego Rycerza” dla dzieci.
  9. Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia życzę wielu łask Bożych a pozostałym miłej niedzieli i błogosławieństwa przez cały tydzień.