XXIV Niedziela zwykła – 11.09.2022 r.

XXIV Niedziela zwykła – 11.09.2022 r.

 1. Dziś rozpoczynamy XII Tydzień Wychowania. O 915 wyruszy/wyruszyła parafialna pielgrzymka do sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Chmielniku. Dziś też po każdej mszy św. poświęcenie ziarna siewnego.
 2. Jutro uroczystość Matki Bożej Pani Rzeszowa. U bernardynów odpust.
 3. We wtorek w katedrze o 1900 nabożeństwo fatimskie.
 4. W środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w czwartek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.
 5. W piątek po mszy świętej wieczornej nowenna do Miłosierdzia Bożego.
 6. W najbliższą sobotę nie będzie mszy świętej wieczornej.
 7. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby inwestycyjne parafii.
 8. Serdecznie dziękujemy za liczny udział i przygotowanie całej oprawy mszy świętej polowej w zeszłą niedzielę przy krzyżu.
 9. DD Tabor w Rzeszowie zaprasza młodzież na katechezy przedmałżeńskie w formie rekolekcyjnej w czasie weekendu w dniach 16-18 września 2022 r. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy przez formularz na stronie internetowej tabor.rzeszow.pl.
 10. Zarówno w tygodniku „Niedziela” jak i „Gościu Niedzielnym” rodzice znajdą poradnik „Jak pomóc uzależnionemu dziecku”.
 11. Przypominamy i zachęcamy do zagłosowania na zadania związane z naszym osiedlem w Rzeszowskim Budżecie Obywatelskim. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej.
 12. Za dwa tygodnie w sobotę czyli 24 września planujemy kolejną pielgrzymkę parafialną do Częstochowy i okolicznych sanktuariów m.in. Leśniowa, Gidli, Świętej Anny, Krwi Przenajświętszej w Częstochowie i O. Pio na Górze Przeprośnej. Wyjazd o 300 a powrót koło 2300. Koszt będzie podany w przyszłą niedzielę. Można się już zapisywać.
 13. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła a państwu młodym za zakup kwiatów. W najbliższym tygodniu proszę aby o porządek w kościele zadbali mieszkańcy ul. Skalistej od początku do numeru 8.

 

 

 

 

Dodaj komentarz