XXIV Niedziela Zwykła – 16.09.2018r.

XXIV Niedziela Zwykła – 16.09.2018r.

 1. Msze św. w tym tygodniu wieczorem o godz. 1800. 
 2. W najbliższym tygodniu czcimy: we wtorek św. Stanisława Kostkę – patrona dzieci i młodzieży polskiej – zapraszamy w tym dniu dzieci i młodzież na mszę św.; w środę Matkę Bożą Saletyńską; w piątek św. Mateusza Ewangelistę a w niedzielę św. O. Pio.
 3. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i wystrój kwiatowy. W nadchodzącym tygodniu o podjęcie tego dyżuru prosimy osoby z numerów od 116 do 125.
 4. Pragnę serdecznie podziękować parafianom za liczny udział w zeszłą niedzielę w pielgrzymce pieszej do Chmielnika.
 5. Taca z niedzieli dzisiejszej na potrzeby parafii – prosimy radnych parafialnych o podliczenie tacy po mszy św.
 6. W przyszłą niedzielę po pierwszej mszy św. odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej, natomiast po sumie zapraszam na pierwsze spotkanie chłopców ze szkoły podstawowej, którzy chcieliby zostać ministrantami /od kl. IV/.
 7. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na Katolickie Radio VIA.
 8. Biuro „Pielgrzym” organizuje od 6 do 13 X pielgrzymkę do Włoch /m.in. do św. Rity z Cascii i wielu innych sanktuariów. Szczegółowsze informacje można uzyskać w zakrystii lub w samym biurze.
 9. Na stronie rodzina.diecezja.rzeszow.pl znajdują się aktualne informacje o katechezach przedmałżeńskich czyli tzw. kursie przedmałżeńskim organizowanych w parafiach Rzeszowa. Ponieważ w najbliższym czasie nie będzie takiego kursu w naszej parafii, więc młodzi planujący małżeństwo powinni się tym zainteresować.
 10. W przyszłą niedzielę różaniec poprowadzi Róża p. Stanisława Króla.
 11. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Oprócz stałych tytułów jest dzisiaj nowy numer „Cuda i Łaski Boże” o MB z Komborni, jest też „Znak Łaski” – pismo Stowarzyszenia Seminarium Duchownego w Rzeszowie oraz pozostały z zeszłej niedzieli: „Dominik” dla dzieci pierwszokomunijnych a także „Rycerz Niepokalanej” i „Mały Rycerz” dla dzieci.
 12. Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia życzę wielu łask Bożych a pozostałym miłej niedzieli i błogosławieństwa przez cały tydzień.

Dodaj komentarz