XXV Niedziela zwykła – 19.09.2021 r.

XXV Niedziela zwykła – 19.09.2021 r.

  1. Dziś Niedziela Środków Społecznego Przekazu. Również dzisiaj trzecia niedziela miesiąca – taca na cele inwestycyjne parafii. Radnych proszę po mszy o podliczenie.
  2. We wtorek św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty a w czwartek św. Ojca Pio.
  3. W tym tygodniu w naszym kościele będą nowenny: w środę do św. Rity a w sobotę do Dzieciątka Jezus.
  4. Jutro na mszę św. wieczorną i spotkanie zapraszam kandydatów do bierzmowania.
  5. W przyszłą różaniec przed sumą poprowadzi Róża p. Henryki Stanio.
  6. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przygotowali ołtarz polowy dwa tygodnie temu i dziękuję za liczny udział we mszy za poległych. Wyrażam również wdzięczność za liczny udział dzieci, młodzieży, rodziców i pozostałych parafian w pielgrzymce do Chmielnika oraz za wszelką pomoc i zaangażowanie w liturgię.
  7. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu i zakup kwiatów. W najbliższym proszę aby o porządek w kościele zadbali mieszkańcy ul. Św. Walentego numery nieparzyste od 159 do 191. Za tydzień dyżur ten podejmą numery parzyste z ul. Matysowskiej.

 

 

Dodaj komentarz