XXV Niedziela Zwykła – 22.09.2019r.

1. Msze św. przez cały tydzień wieczorem o 1800, a we wtorek, środę i czwartek dodatkowo rano o 715.
  2. W tym tygodniu wspominamy: jutro św. O. Pio, w piątek św. Wincentego a Paulo, a w sobotę św. Wacława.
  3. W środę po mszy wieczornej nowenna do Dzieciątka Jezus, a w niedzielę przed ranną mszą św. nowenna do bł. Bronisława Markiewicza.
  4. W piątek po mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  5. W przyszłą niedzielę to. Różaniec poprowadzi Róża p. Haliny Sikory.
  6. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i zakup kwiatów. W najbliższym tygodniu o podjęcie tego dyżuru prosimy osoby z numerów od 36 do 40 jeszcze według starej numeracji. Serdecznie dziękuję też za ofiary z III niedzieli września i do puszek na Radio VIA.
  7. Na plakacie w przedsionku kościoła są podane terminy katechez przedmałżeńskich (czyli tzw. kursu przedmałż.) i katechez przedślubnych w formie weekendowej, które będą prowadzone w domach rekolekcyjnych w Niechobrzu i Rzeszowie.
  8. W „Gościu Niedzielnym” znajdziemy ranking wartościowych animowanych bajek dla dzieci. W „Niedzieli” przeczytamy świadectwa jak bronić jedności i nierozerwalności małżeństwa.