XXVI Niedziela Zwykła – 29.09.2019r

XXVI Niedziela Zwykła – 29.09.2019r

  1. Dziś Światowy Dzień Serca. Na Rynku od 1300 festyn z zabawą i możliwością bezpłatnych badań.
  2. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek Św. Teresę od Dzieciątka Jezus, w środę ŚŚ. Aniołów Stróżów, w piątek Św. Franciszka z Asyżu a w sobotę Św. Faustynę Kowalską (będzie możliwość ucałowania relikwii).
  3. W tym tygodniu wypada pierwsza środa, czwartek, piątek i sobota miesiąca ze swoimi nabożeństwami po mszy św.
  4. We wtorek rozpoczynamy październik i nabożeństwa różańcowe. Będą one po mszy św. a w niedzielę o 1500. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej /starszych i tych w średnim wieku, młodzież, dzieci/. Aby bardziej zmobilizować do uczestnictwa zapraszam: w poniedziałek klasę III i IV, we wtorek – V, w środę – VI, w czwartek – VII, w piątek – VIII.
  5. Ze względu na nabożeństwo różańcowe i coraz krótszy dzień od jutra msze św. wieczorem będą o 1700.
  6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Różaniec poprowadzi Róża p. Zofii Szyszki. Od przyszłej niedzieli będzie trzecia msza św. po nabożeństwie różańcowym. W najbliższą niedzielę na różaniec i mszę św. zapraszam dzieci kl. III wraz z rodzicami, gdyż otrzymają one różańce pierwszokomunijne.
  7. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła a nowożeńcom za zakup kwiatów. W najbliższym tygodniu o podjęcie tego dyżuru prosimy osoby z numerów od 41 do 45 jeszcze według starej numeracji.
  8. W „Gościu Niedzielnym” dowiemy się o Margaretce czyli modlitwie za kapłanów. Jest też nowy numer „Naszej Arki” oraz „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci.

Dodaj komentarz