XXVII Niedziela zwykła – 03.10.2021 r.

XXVII Niedziela zwykła – 03.10.2021 r.

  1. Dziś po rannej mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. O 1500 nabożeństwo różańcowe, na którym dzieci klasy trzeciej otrzymają różańce w ramach przygotowania do I Komunii świętej. Po różańcu w każdą niedzielę października msza św. Taca dzisiejsza w pierwszą niedzielę kwartału na utrzymanie cmentarza.
  2. Od jutra msze święte wieczorne o godz. 1700 a po nich nabożeństwo różańcowe. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach w kościele, a kto nie może, to do odmawiania różańca w domu.
  3. Jutro wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, we wtorek św. S. Faustyny Kowalskiej a w czwartek Matki Bożej Różańcowej.
  4. W tym tygodniu wypada pierwsza środa i czwartek miesiąca.
  5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. Tradycyjne po mszach św. będą zbierane ofiary na żywy pomnik św. Jana Pawła II czyli stypendia uzdolnionej a ubogiej młodzieży. Różaniec przed sumą w tym dniu poprowadzi Róża p. Stanisława Króla.
  6. W przyszłą niedzielę na różaniec i mszę św. o 1500 zapraszam kandydatów do bierzmowania. W ramach przygotowania do tego sakramentu otrzymają modlitewniki i różańce. Natomiast jutro po różańcu kandydaci będą mieli swoje spotkanie formacyjne.
  7. Serdecznie dziękuję panu Zenonowi Stawickiemu za wykoszenie trawy na działkach parafialnych na Skotniku.
  8. We wtorek w Multikinie w galerii Millenium Hall o 845 dla uczniów naszej szkoły (VII i VIII klasy) będzie specjalny seans filmu „Fatima”. Cena biletu jest promocyjna 13 zł. Gdyby ktoś z parafian chciał skorzystać to jest taka możliwość ale dojazd we własnym zakresie.
  9. Przypominam, że posługę grabarza na naszym parafialnym cmentarzu pełni Zakład Pogrzebowy „Alfa” z Błędowej Tyczyńskiej.
  10. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu i zakup kwiatów. W najbliższym proszę aby o porządek w kościele zadbali mieszkańcy Matysowskiej numery parzyste od 36 do 48.

Dodaj komentarz