XXVII Niedziela Zwykła – 06.10.2019r.

1. Dziś po rannej mszy św. zmiana tajemnic różańcowych, natomiast o 1500 na nabożeństwie różańcowym dzieci z klasy trzeciej otrzymają różańce. Po mszy popołudniowej będzie krótkie spotkanie z rodzicami tych dzieci.
  2. Jutro wspomnienie Matki Bożej Różańcowej, w piątek św. Jana XXIII, a w sobotę bł. Jana Beyzyma.
  3. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych dni powszednie po mszy św. o 1700, a w niedzielę o 1500.
  4. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XIX Dzień Papieski. W związku z tym po mszach św. będzie zbiórka do puszek na stypendia dla ubogiej a uzdolnionej młodzieży. Różaniec w tym dniu poprowadzi Róża p. Krystyny Firlit. Po mszy św. popołudniowej /o 1500/ spotkanie kandydatów do bierzmowania. Natomiast wieczorem o 1900 w katedrze nabożeństwo fatimskie.
  5. Za dwa tygodnie w niedzielę przeżywać będziemy uroczyste wprowadzenie do naszej świątyni relikwii bł. Ks. Jerzego Popiełuszki /w 35 r. jego męczeńskiej śmierci/.
  6. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu i zakup kwiatów. W najbliższym o podjęcie tego dyżuru prosimy osoby z numerów od 46 do 52 jeszcze według starej numeracji.
  7. W prasie katolickiej przeczytamy o ogromnej sile modlitwy różańcowej. Jest też nowy numer „Rycerza Niepokalanej” i „Rycerzyka” oraz „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci.
  8. Urząd Miasta przysłał ulotki dotyczące loterii dla zameldowanych w Rzeszowie. Można wygrać atrakcyjne nagrody. Ministranci będą rozdawać po mszy św.