XXVII Niedziela Zwykła – 07.10.2018r.

1. Dziś po rannej mszy św. zmiana tajemnic różańcowych, po mszy św. o 1030 spotkanie dla kandydatów na ministrantów, zaś na nabożeństwie różańcowym o 1500 poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. a po mszy krótkie spotkanie z rodzicami tych dzieci.
  2. W najbliższym tygodniu czcimy: w czwartek św. Jana XXIII, w piątek bł. Jan Beyzyma, w sobotę bł. Honorata Koźmińskiego.
  3. Msze św. w tygodniu o godz. 1700 a po mszy nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy do licznego udziału, przynajmniej jak w minionym tygodniu. W niedziele nabożeństwa o 1500 a później msza św.
  4. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W najbliższym tygodniu o podjęcie tego dyżuru prosimy osoby z numerów od 141 do 150.
  5. W tym tygodniu odbędą się spotkania kandydatów do bierzmowania. W piątek po nabożeństwie spotkanie będzie miała klasa ósma, a w niedzielę po mszy o 1030 klasa trzecia gimnazjum.
  6. W sobotę imieniny ks. bpa Edwarda Białogłowskiego. Polecajmy go w naszych modlitwach. Również w sobotę w katedrze o 1900 ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie.
  7. Najbliższa niedziela to Dzień Papieski. Tradycyjnie w tym dniu będą zbierane ofiary do puszek dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.
  8. W przyszłą niedzielę różaniec poprowadzi Róża p. Władysławy Wojciechowskiej.
  9. Dziś o 1130 spotkanie z kandydatami na burmistrza i radnych, natomiast w przyszłą niedzielę o 1200 spotkanie z prezydentem Rzeszowa Tadeuszem Ferencem.
  10. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym”, który w zeszłą niedzielę zawitał do naszej parafii znajdziemy płytę DVD z filmem „Sprawa Chrystusa” o śledztwie dziennikarskim dotyczącym zmartwychwstania Chrystusa.
  11. Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia życzę wielu łask Bożych a pozostałym miłej niedzieli i błogosławieństwa przez cały tydzień.