XXVIII Niedziela Zwykła – 14.10.2018r.

1. Dziś przeżywamy Dzień Papieski. Po mszach świętych zbiórka do puszek na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.
  2. W najbliższym tygodniu czcimy: jutro św. Teresę od Jezusa, we wtorek św. Jadwigę Śląską, w środę św. Ignacego Antiocheńskiego, w czwartek św. Łukasza Ewangelistę – patrona służby zdrowia, w piątek bł. Ks. Jerzego Popiełuszkę (przed mszą będziemy modlić się przed jego figurą), w sobotę św. Jana Kantego.
  3. Msze św. w tygodniu o godz. 1700 a po mszy nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy do licznego udziału. W niedziele nabożeństwa o 1500 a później msza św.
  4. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W najbliższym tygodniu o podjęcie tego dyżuru prosimy osoby z numerów od 151 do 160.
  5. We wtorek wypada 40 r. wyboru Karola Wojtyły na papieża.
  6. Za tydzień Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona na cele inwestycyjne parafii.
  7. W przyszłą niedzielę różaniec poprowadzi Róża p. Ludwiki Wojtowicz.
  8. Przy gazetach wyłożone są karki na wypominki. Za zmarłych modlić się będziemy przez cały listopad w dni powszednie po mszy św. dziesiątkiem różańca zaś w niedziele o 1500 koronką do Bożego Miłosierdzie i cząstką różańca.
  9. Dziś o 1200 spotkanie z prezydentem Rzeszowa Tadeuszem Ferencem.
  10. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Poświęcona jest ona św. Janowi Pawłowi II w związku z Dniem Papieskim. Jest też nowy numer „Cuda i Łaski Boże”.
  11. Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia życzę wielu łask Bożych a pozostałym miłej niedzieli i błogosławieństwa przez cały tydzień.