XXXIV Niedziela Zwykła /CHRYSTUSA KRÓLA/ – 22.11.2020 r.

XXXIV Niedziela Zwykła /CHRYSTUSA KRÓLA/ – 22.11.2020 r.

  1. Dziś uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – na każdej mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie aktu przyjęcia Jezusa za Króla i Pana (za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny).
  2. W środę nowenna do Dzieciątka Jezus a w niedzielę do bł. Bronisława Markiewicza.
  3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent i jednocześnie nowy rok liturgiczny.
  4. Przez cały listopad modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach w dni powszednie po mszy św. wieczornej, a w niedzielę o godz. 1500. Przy gazetach są jeszcze kartki na wypominki, które po wypełnieniu można wrzucać do pudełka.
  5. Msze św. w tym tygodniu będą rano o 715 i wieczorem o 1700.
  6. W środę po nowennie spotkanie Rady Parafialnej.
  7. Ze względu na prowadzone prace drogowe przy kościele prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, by nie ulec wypadkowi.
  8. Dziękuję serdecznie za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. W najbliższym o podjęcie tego dyżuru prosimy mieszkańców Pienińskiej od numeru 1 do 10. Dziękuję również za ofiary w zeszłą niedzielę na cele inwestycyjne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz