XXXIV Niedziela Zwykła /CHRYSTUSA KRÓLA/ – 25.11.2018r.

XXXIV Niedziela Zwykła /CHRYSTUSA KRÓLA/ – 25.11.2018r.

 1. Dziś uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – na każdej mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie aktu przyjęcia Jezusa za Króla i Pana (za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny. Również dzisiaj po rannej mszy św. spotkanie Rady Parafialnej, na sumie przyjęcie nowych ministrantów. Dziś też będzie dodatkowa msza św. pogrzebowa za + Jarosława Kyca o godz. 13:30. 
 2. W piątek święto św. Andrzeja Apostoła. 
 3. W tym tygodniu wypada pierwsza sobota miesiąca. Po mszy św. różaniec i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. 
 4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Nie będzie już w niedziele mszy św. popołudniowych aż do okresu Wielkiego Postu. Jest to pierwsza niedziela miesiąca – będzie zmiana tajemnic różańcowych a różaniec poprowadzi Róża pani Krystyny Firlit. 
 5. Intencje mszalne na najbliższy tydzień… /na odwrotnej stronie/ 
 6. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W najbliższym tygodniu o podjęcie tego dyżuru prosimy osoby z numerów od 186 do 190. 
 7. Dziś po mszy św. o 10:30 w Domu Ludowym będzie można zapoznać się z propozycją nazw ulic na osiedlu Matysówka i ewentualnie zgłosić swoje uwagi. Przy gazetach są kartki z ankietą dotyczącą propozycji zajęć w przyszłym Domu Kultury. Można wypełnić i najpóźniej do jutra dostarczyć do szkoły. 
 8. Jutro i we wtorek w parafii św. Michała w Rzeszowie odbędzie się peregrynacja relikwii św. Stanisława Kostki, którego rok obecnie przeżywamy. 
 9. W piątek po mszy św. odbędzie się spotkanie wszystkich ministrantów. 
 10. Szkoła w Zalesiu zatrudni osobę do przeprowadzania dzieci przez ulicę. Więcej szczegółów można uzyskać w sekretariacie szkoły. 
 11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” znajdziemy kalendarz ścienny. Jest nowy numer „Naszej Arki” a także „Dominika” dla dzieci pierwszokomunijnych. 
 12. Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia życzę wielu łask Bożych a pozostałym miłej niedzieli i błogosławieństwa przez cały tydzień. 

Dodaj komentarz