XIV Niedziela Zwykła – 07.07.2024r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca i kwartału. Po rannej mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych a taca dzisiejsza na utrzymanie cmentarza. Radnych proszę po mszy o podliczenie.
  2. Jutro wspomnienie św. Jana z Dukli, w czwartek św. Benedykta – głównego Patrona Europy a w sobotę św. Andrzeja Świerada i Benedykta.
  3. W sobotę w katedrze o 1900 nabożeństwo fatimskie.
  4. W tym tygodniu msze święte w naszym kościele będą tylko rano o 700 z wyjątkiem piątku kiedy będzie msza tylko wieczorem o 1800.
  5. Przedszkole Świętej Rodziny z Nazaretu prowadzi opiekę wakacyjną dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Szczegóły na stronie internetowej przedszkola i ulotkach znajdujących się na stoliku przy gazetach.
  6. Prezydent Miasta Rzeszowa zawiadamia o wyłożeniu do wglądu od 26 czerwca do 26 lipca projektu uchwały w sprawie ustalania zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabarytów i rodzajów materiałów z jakich mogą być wykonane tzw. uchwały krajobrazowej. Projekt można odnaleźć w siedzibie Biura Architekta Miasta oraz na stronie internetowej Urzędu Miasta. Uwagi należy składać w formie pisemnej lub elektronicznej. Szczegóły na tablicach ogłoszeń w całym mieście.
  7. Serdecznie dziękuję za zakup kwiatów i utrzymanie porządku w kościele w minionym tygodniu. W najbliższym proszę, aby dyżur ten podjęli mieszkańcy ulicy Matysowskiej z numerów nieparzystych od 269 do 281.v
  8. Dziś pierwsza niedziela miesiąca i kwartału. Po rannej mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych a taca dzisiejsza na utrzymanie cmentarza. Radnych proszę po mszy o podliczenie.
  9. Jutro wspomnienie św. Jana z Dukli, w czwartek św. Benedykta – głównego Patrona Europy a w sobotę św. Andrzeja Świerada i Benedykta.
  10. W sobotę w katedrze o 1900 nabożeństwo fatimskie.
  11. W tym tygodniu msze święte w naszym kościele będą tylko rano o 700 z wyjątkiem piątku kiedy będzie msza tylko wieczorem o 1800.
  12. Przedszkole Świętej Rodziny z Nazaretu prowadzi opiekę wakacyjną dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Szczegóły na stronie internetowej przedszkola i ulotkach znajdujących się na stoliku przy gazetach.
  13. Prezydent Miasta Rzeszowa zawiadamia o wyłożeniu do wglądu od 26 czerwca do 26 lipca projektu uchwały w sprawie ustalania zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabarytów i rodzajów materiałów z jakich mogą być wykonane tzw. uchwały krajobrazowej. Projekt można odnaleźć w siedzibie Biura Architekta Miasta oraz na stronie internetowej Urzędu Miasta. Uwagi należy składać w formie pisemnej lub elektronicznej. Szczegóły na tablicach ogłoszeń w całym mieście.
  14. Serdecznie dziękuję za zakup kwiatów i utrzymanie porządku w kościele w minionym tygodniu. W najbliższym proszę, aby dyżur ten podjęli mieszkańcy ulicy Matysowskiej z numerów nieparzystych od 269 do 281.