IV Niedziela Zwykła – 28.01.2024r.

IV Niedziela Zwykła – 28.01.2024r.

  1. Dziś po sumie w naszym kościele koncert kolęd w wykonaniu uczniów uczęszczających do RDK, uczniów naszej szkoły oraz Zespołu „Matysowianie”. Podczas koncertu odbędzie się zbiórka na leczenie operacyjne kręgosłupa oraz rehabilitację w USA czteroletniej Julii z Rzeszowa. Serdecznie zapraszamy.
  2. W środę wspominamy św. Jana Bosko a w sobotę św. Błażeja – po mszach św. będzie poświęcenie jabłek.
  3. W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze święte z poświęceniem gromnic o 730 i 1700. Po mszy wieczornej będzie różaniec i modlitwy za zmarłych w 2023 roku. Zapraszamy więc rodziny zmarłych. Święto Ofiarowania Pańskiego to Dzień Życia Konsekrowanego. Taca przeznaczona będzie na zakony kontemplacyjne. One modlą się za nas więc wyraźmy naszą wdzięczność wspierając je materialnie.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca ze swoimi nabożeństwami. W pierwszy piątek możliwość spowiedzi rano i wieczorem od 1615.
  5. Przyszła niedziela to pierwsza miesiąca. Po rannej mszy św. będzie zmiana tajemnic różańcowych. Taca z przyszłej niedzieli (jako jedna w kwartale) przeznaczona będzie na utrzymanie cmentarza. Dziękuję serdecznie za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na cele inwestycyjne parafii. „Bóg zapłać”.
  6. Serdecznie dziękuję za zakupienie kwiatów i posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. W najbliższym o utrzymanie porządku w kościele i rozebranie choinek prosimy mieszkańców Nowe Wzgórze od końca czyli od numeru 68 do numeru 33.

Dodaj komentarz