Niedziela Miłosierdzia Bożego – 07.04.2024r.

Niedziela Miłosierdzia Bożego – 07.04.2024r.

  1. Dziś uroczystość Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna 80 Tydzień Miłosierdzia. Taca dzisiejsza na Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Przy gazetach jest koszyk, do którego można złożyć skarbonki wielkopostne, jeśli ktoś przyniósł. Można przynieść również w przyszłą niedzielę. Dziś w Białej odpust. Suma o godz. 1200.
  2. Dziś po rannej mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych zaś o 1500 czyli w godzinie Miłosierdzia będzie odmówiona koronka do Bożego Miłosierdzia a następnie odprawiona msza św. Do mszy św. popołudniowych o 1500 powrócimy w miesiącu maju.
  3. Jutro uroczystość Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świętości Życia przeniesione z 25 marca, gdyż wypadały w Wielkim Tygodniu i przez oktawę też nie można było obchodzić innej uroczystości jak Zmartwychwstanie. Po mszy wieczornej będziemy modlić się o poszanowanie ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Można też podjąć lub odnowić duchową adopcję dziecka poczętego.
  4. Za tydzień Niedziela Biblijna wraz z Ósmym Narodowym Czytaniem Pisma Świętego.
  5. W przyszłą niedzielę wolontariusze Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci przy naszym kościele przeprowadzą zbiórkę na swoją działalność rozdając żonkile za dobrowolną ofiarę. Zachęcamy do wsparcia.
  6. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. W najbliższym proszę, aby dyżur ten podjęli mieszkańcy Wierchowej z numerów parzystych od 44 do końca czyli do numeru 66.

Dodaj komentarz