Niedziela Świętej Rodziny – 30.12.2018r.

1. Dziś, jak słyszeliśmy, Niedziela Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.
  2. Jutro zakończenie roku kalendarzowego. Nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne o godz. 1500.
  3. We wtorek Nowy Rok – Uroczystość Maryi Bożej Rodzicielki. Msze św. o 730 i 1030.
  4. W tym tygodniu wypada: pierwsza środa miesiąca – nowenna do św. Józefa; pierwszy czwartek – godzina święta, w pierwszy piątek nabożeństwo do Serca Jezusowego. Od 1600 możliwość spowiedzi. W pierwszą sobotę po mszy nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i różaniec.
  5. Przyszła niedziela to uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Na mszach świętych poświęcenie kredy i kadzidła. Składka w tym dniu na misje. W Rzeszowie odbędzie się Orszak Trzech Króli – szczegóły na plakacie. Różaniec poprowadzi Róża p. Wojciecha Mazura.
  6. Intencje mszalne na najbliższy tydzień… /na odwrotnej stronie/.
  7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Piotr Mikłos zamieszkały w Matysówce i Monika Stankiewicz zamieszkała w Matysówce, zapowiedź pierwsza. Gdyby ktoś znał przeszkody zachodzące miedzy tymi osobami ma obowiązek powiadomić Urząd Parafialny.
  8. Serdecznie dziękuję za złożoną ofiarę posprzątanie i kościoła w minionym tygodniu. W najbliższym o utrzymanie porządku w kościele prosimy osoby z numerów od 6 do 10.
  9. W tym roku wizyta duszpasterska czyli kolęda będzie w naszej parafii nieco później, najprawdopodobniej po Trzech Królach.
  10. Zostało jeszcze trochę świątecznej prasy; m. in. „Niedziela” z płytą CD z kolędami Ryszarda Rynkowskiego. Jest też nowy numer „Źródła”.
  11. Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia życzę wielu łask Bożych a pozostałym miłej niedzieli i błogosławieństwa przez cały tydzień.