Świętego Szczepana – 26.12.2019r. i PLAN KOLĘDY

Świętego Szczepana – 26.12.2019r. i PLAN KOLĘDY

 1. Dziś po każdej mszy św. poświęcenie owsa.
 2. Jutro wspomnienie św. Jana Apostoła. Msze św. o 715 i 1700. Na każdej z nich poświęcenie wina /można przynieść swoje/. Jutro imieniny obchodzi nasz ks. Biskup Ordynariusz Jan Wątroba. Polecajmy go w naszych modlitwach.
 3. W sobotę wspomnienie Św. Młodzianków czyli dzieci betlejemskich. W Rzeszowie o godz. 1500 z ul. Targowej wyruszy Marsz za Życiem.
 4. Ze względu na wczesne w tym roku ferie zimowe od jutra rozpoczynam wizytę duszpasterską czyli kolędę. Jest to czas spotkania duszpasterza z parafianami i modlitwy za ich rodziny. Na kolędzie chciałbym poznać opinię parafian w kwestii utrzymania cmentarza w związku ze wzrostem opłat za wywóz odpadów komunalnych. Proszę, aby każdego dnia ktoś przyjechał po księdza i ministrantów ok. 10 minut wcześniej. Etapy kolędy będą podawane według ulic. A plan kolędy na najbliższe dni jest następujący:

  Piątek, 27 XII, od 1400: ul. ALPEJSKA /od początku/;
  Sobota, 28 XII, od 900: ul. PIENIŃSKA /od końca do skrzyżowania jak na Kielnarową/;
  Niedziela, 29 XII, od 1400: ciąg dalszy ul. PIENIŃSKA i ul. BOCZNA;
  Poniedziałek, 30 XII, od 1400: ciąg dalszy ul. PIENIŃSKA;

 5. Dalszy plan kolędy będzie podany w niedzielę. Po Nowym Roku prawdopodobnie będzie ul. Kukuczki i Św. Walentego z przyległymi.

Dodaj komentarz